fbpx

Sarıkamış Otelleri

Kayı Snow Hotel

Sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en özel kayak merkezlerinden biri olan Sarıkamış’a 3 km mesafede konumlanan Kayı Snow Hotel, Rus mimarisinden esinlenerek inşa edilen bir yapıda misafirlerini ağırlıyor.

Kayı Resort

Kayı Resort Otel, dünyada yalnızca Alpler’de ve Sarıkamış’ta bulunan kristal kar ile kayak zevkini bir üst noktaya taşıyan Sarıkamış Kayak Merkezi’nde, piste sıfır konumuyla da öne çıkıyor.

Snowflake Otel

Kusursuz bir tatil geçirmeniz için tüm detayların incelikle düşünüldüğü; Snowflake Dağ Otelinin odaları ferah yapısı, manzarası ( kayak pisti, sarıçam ormanları ve dağ) rahat ve konforuyla hafızlarda iz bırakmaktadır.

Ekinata Grand Toprak

Kars Sarıkamış’ta konumlanan Ekinata Grand Toprak Hotel, kayak severlerin hayallerindeki tatili gerçeğe dönüştürüyor. 25 km’lik pist uzunluğu ile zirveden 1. etaba kadar 5 pist, 1. Etaptan aşağıya kadar ise 2 pist bulunuyor.

Çamkar Hotel

55 oda ve 126 yatak kapasiteli, üç yıldızlı kış tatil oteli butik hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Özgün bir mimariye sahip olan otel 4 kat üzerine kurulu tek bir binadan oluşmaktadır.

İletişim

Kayak Tatili © Saye Turizm Organizasyon Markasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.

Turizm Seyahat Acentası Belge Numarası : A – 9241