fbpx

Polat Hotel

POLAT
HOTEL

Keyifli bir değişim yolculuğunda, sizi Polat Palandöken ile tanışmaya davet ediyoruz. Yeriniz hazır. Bu yolculuğun destinasyonu, sizin unutulmaz tatil hikayeniz… Hem alışık olduğunuz duyguları, hem de ayrıcalıklı yeni keşiflerin heyecanını yaşayacağınız bir yol hikayesini, yenilenen Polat Palandöken’de bulacaksınız. 

 

Tatilin bir deneyimler bütünü olduğunu biliyoruz… Ve Polat Palandöken deneyiminizden daha fazla keyif almanız için; ailelere, sporculara, lezzet tutkunlarına ve gezginlere özel etkinlikler tasarlıyoruz.  

Her yaşa özel seviyeleriyle kayak okulumuz, “mind, body and soul” ve mindfulness eğitimleri, misafir şeflerle buluşmalar, hafta sonu etkinlikleri, tadım günleri, sinema geceleri ve ötesi… Keyif, spor, huzur, konfor ve lezzet dolu unutulmaz deneyimlerle Polat Palandöken, bir kar tatilinden fazlasını sunuyor.

CHALET
Özel organizasyonlar

Özel davetleriniz ve etkinlikleriniz için rezerve edebileceğiniz Chalet’de, usta şeflerimiz organizasyonlarınız için seçkin menüler hazırlıyor. İster seçkin konuklarınızla bir kutlama partisi, ister huzurlu bir yoga kampı, ister sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla unutulmaz bir gün… Konsepti siz belirleyin, hizmeti bize bırakın

 

Polat 1 (800 m), Polat 2 (300 m), Polat 3 (900 m) liftlerinin kullanımı ücretsiz.

Tesiste bulunan bağlantı lifti ile ücretli olan Ejder3200 pistine ulaşım sağlanmaktadır.

Tesiste, 7,5 km uzunluğunda pist oluşturarak kesintisiz kayak keyfi sunan suni karlama sistemi, gece kayağı olanağı sağlayan 400 m uzunluğunda ışıklandırılmış pist ve çocuklar için karda oyun parkı bulunuyor.

 

Tam Pansiyon Plus konseptinde konaklayan misafirler için; sabah, öğle ve akşam açık büfe yemek ile yemekler esnasında alınacak limitsiz meşrubat ve beş çayı ücretsiz. Bunların dışında tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli. Tesiste bulunan Mangal Restoran rezervasyonlu ve ücretli. Alkollü içecekler ücretli.

Hizmet Saatleri

07.00-10.00 Kahvaltı
08.00-16.00 Polat Cafe (Ücretli)
08.00-01.30 Snowdeck Cafe (Ücretli)
12.00-14.00 Öğle Yemeği
17.00-18.00 Beş Çayı (Ücretsiz)
19.00-22.00 Akşam Yemeği
19.00-00.00 Mangal Restoran (Ücretli)
24 Saat Açık Şömine Bar (Ücretli) 

İletişim

Kayak Tatili © Saye Turizm Organizasyon Markasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.

Turizm Seyahat Acentası Belge Numarası : A – 9241