fbpx

Erciyes Otelleri

Mirada Del Lago

Kayak için en iyi altyapı ve en büyük piste sahip olan Erciyes Kayak merkezinde konumlanan, Kazancı Holding iştiraki Aksa Turizm İşletmeleri bünyesinde Erciyes Mirada Del Lago otel farklı mimarisi ve modern iç dizaynı ile 2007 yılından itibaren siz değerli konuklarına hizmet vermektedir.

Erciyes Hill Otel

İç Anadolu’nun en yüksek dağı Erciyes’in eteklerinde misafirperverliğini sunan Erciyes Hill Hotel kış sporlarına uygun merkezi zirve atmosferinde gerçekleşen aktivite ve 105 kişilik konferans salonları 40 oda 130 yatak kapasitesi pistlere olan ulaşım kolaylığı ve transfer kayak takımlarınız ile otele ulaşım kolaylığı kişiye özel hizmeti ile ayrıcalığı gösteriyor.

Radisson Blu Erciyes

Develi Kapısı yakınında elverişli bir konumda bulunmaktadır. Dağın tüm asansör sistemlerine ve ayrıca kayak sonrası tesisimize doğrudan erişimin keyfini çıkarabilirsiniz. Açık şöminelerin yanında rahatlayıp, lezzetli yiyecek ve içecek seçenekleri sunan tesislerimize kayak yapabilirsiniz. Kayak ve snowboard kiralama mağazalarımızda olimpik kalitede ekipman kiralamak da mümkündür.

DAS 3917 Hotel

Türkiye’nin en organize, toplamda en uzun pist sayısına, en modern altyapısına sahip kayak destinasyonu Erciyes’te tüm kış sporlarının keyfini yaşarken, Avrupa Alplerinde bulunan otellerle aynı standartta konaklayıp zirveye ulaşmanın eşsiz hazzını DAS 3917’de yaşayacaksınız.

Radisson Blu Kayseri

Kayseri’deki çağdaş Radisson Blu Hotel, canlı şehir merkezinde, yerel görülmesi gereken yerlere ve ideal ulaşım bağlantılarına çok kısa bir mesafede yer almaktadır. Kongre Merkezi ve Spor Salonu dahil, Kayseri doğumlu iş adamı Kadir Has ve Kadir Has Vakfı tarafından oluşturulan pek çok organizasyonu veya vakfın eğitim kurumlarından birini ziyaret edin. Sönmüş bir volkanın zirvesinde heyecan verici kayak deneyimi için Erciyes Ski Resort’u ziyaret edin veya Eski Şehir bölgesinde keyifli bir yürüyüş yapın.

İletişim

Kayak Tatili © Saye Turizm Organizasyon Markasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.

Turizm Seyahat Acentası Belge Numarası : A – 9241