fbpx

Erciyes Hill Otel

ERCİYES HİLL
HOTEL

Erciyes Hill

İç Anadolu’nun en yüksek dağı Erciyes’in eteklerinde misafirperverliğini sunan Erciyes Hill Hotel kış sporlarına uygun merkezi zirve atmosferinde gerçekleşen aktivite ve 105 kişilik konferans salonları 40 oda 130 yatak kapasitesi pistlere olan ulaşım kolaylığı ve transfer kayak takımlarınız ile otele ulaşım kolaylığı kişiye özel hizmeti ile ayrıcalığı gösteriyor.

Gelişen turizm ile birlikte kaliteli ve konforlu hizmet sağlayan Erciyes’te otel içi ihtiyacınıza yerinde cevap vermek üzere güler yüzlü personeli teknik donanımlı farklı iş anlayışlarına çözüm üretebilecek kriterlere uygun konferans salonları ile zirvede ki hak ettiği yeri alacak.

 

Kayak Yapmanın Tadını Çıkartın

Kış sporu denildiğinde şüphesiz ki akla ilk gelen spor kayak sporudur.

Kayak sporu yapmak için ekipmanları kayak merkezlerinde bulunan noktalardan kiralayabilir veya satın alabilirsin. ERCİYES Kayak merkezi  kayak yapabileceğiniz yerlerin başında gelmektedir.

Türkiye’nin en popüler kayak merkezi olan tartışmasız ERCİYES Dünyanın En Merkezi” konumundaki kayak merkezidir. Erciyes Hill Otel, kendine has tasarımları ve maksimum müşteri memnuniyeti ile konuklarını ağırlıyor. Erciyes’de sıradan bir kayak tatili yerine aktiviteler ve kayak etkinlikleri ile dolu bir tatil geçirmek istiyorsanız, Erciyes Hill otel’ine mutlaka şans vermelisiniz.

 

Konsept

Sabah Kahvaltı Açık Büfe

07:00-10:00 Geç Kahvaltı

10:00-11:00 Akşam Yemek

19:00-21:00 Açık büfe 

İletişim

Kayak Tatili © Saye Turizm Organizasyon Markasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.

Turizm Seyahat Acentası Belge Numarası : A – 9241