fbpx

Çamkar Hotel

ÇAMKAR
HOTEL

Çamkar Otel Sarıkamış, Alüminyum üretim ve inşaat faaliyetleri ile tanınan Ankara merkezli Başkent A.Ş, ile yine aynı alanda faaliyet gösteren Efon alüminyum inşaat A.Ş.nin Turizm şirketi olan Çamkar Turizm A.Ş.’ nin bir yatırımıdır. 20.01.1999 yılında hizmete açılan tesis, 2012 yılı yaz aylaraında ciddi bir tadilattan geçirilerek tamamen yenilenmiştir.

55 oda ve 126 yatak kapasiteli, üç yıldızlı kış tatil oteli butik hizmet anlayışı ile misafirlerini ağırlamaktadır. Özgün bir mimariye sahip olan otel 4 kat üzerine kurulu tek bir binadan oluşmaktadır.

 

Çamkar Otel Sarıkamış

Sarıkamış; Kuzeydoğu Anadolu Bölgemizde, Gürcistan, Ermenistan’a sınırdaş Kars ilimizin güneybatısında, Allahuekber ve Palandöken dağ silsilesinin buluşma noktasında kurulan muhteşem doğası ve eşsiz kristal karlı kayak merkezi ile şirin bir ilçemizdir.

İstanbul, Ankara ve İzmir’den doğrudan uçabileceğiniz Kars Havaalanına 45km uzaklıktadır.

Kars Platosu içinde uzanan Sarıkamış – Kars yolu, engebesiz ve çift yoldur. Erzurum Havaalanı ise Sarıkamış Kayak Merkezine 140 km dir. İstanbul ve Ankara’dan, Uludağ ve Kartalkaya Kayak Merkezlerine 4 – 5 saatte ulaşılabilirken, Sarıkamış’a 3 saatte ulaşma imkanınız vardır. Otelimize ait bazı bilgiler ; Kars Sarıkamış Bayraktepe Mevkii’nde yer alan 1500 m² alan üzerinde kurulu tesisimiz Kars Havaalanına 45 km, Sarıkamış merkeze 3 km uzaklıkta olup kayak pistlerine sıfır konumdadır.

Tesiste 7 suit, 9 aile odası, 4 single ve 35 standart olmak üzere toplam 55 oda bulunmaktadır. Odalarımızın tamamında tv, saç kurutma makinesi, direkt telefon, safebox, minibar ve duşa kabin olup zemin halı kaplıdır.

am Pansiyon konaklamalarda; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemeği dışında alınan tüm yiyecekler ücretli. Tesis genelinde alınan tüm içecekler ücretli, gün boyu alınan su, çay ve granül kahve ücretsiz. A la carte restoran rezervasyonlu ve ücretli.

Restoranlar

A la carte restoran bulunuyor.(Ücretli)

Hizmet Saatleri

07.30-09.30 Kahvaltı
12.30-14.00 Öğle Yemeği
19.00-21.30 Akşam Yemeği

İletişim

Kayak Tatili © Saye Turizm Organizasyon Markasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.

Turizm Seyahat Acentası Belge Numarası : A – 9241