fbpx

Beceren Otel

BECEREN
OTEL

ULUDAĞ’DAKİ EVİNİZ

Değerli Misafirlerimiz; Uludağ Beceren Otel’e hoşgeldiniz…
Uludağ’ın en köklü otelinde sizleri ağırlamaktan onur duyarız.

Yıllardan beri eski ve yeni sayısız Türk filmine konu olmuş, Uludağ’daki benzersiz konumuyla, odanızdan çıktığınız gibi pistlere gidebileceğiniz, 3 kuşaktır aynı aile tarafından işletilen ve şu an 4. kuşak misafirlerini ağırlamaya başlayan Beceren Otel, kış tatilinizde sizleri evinizde hissedeceğiniz eşsiz ambiansına bekliyor.

TÜRKİYE'NİN EN ESKİ KAYAK OTELİ |

1. Bölge otellerinden Beceren Otel, 1947 yılından beri Uludağ’a hizmet eden Beceren ailesinin, çeşitli işletmelerden sonra 1971 yılında faaliyete başlattıkları binasıyla Uludağ’ın ikinci özel otelidir. Otelin tam karşısında yine Beceren’e ait aynı isimle bir kafe bulunuyor. Kafe binası içerisinde, A La Carte restoran, market, kayak ve ekipman kiralama/satış dük- kanları, butikler ve kayak odası ve kayak okulu da bulunmakta. Kafenin spesiyaliteleri arasında sıcak çikolata, sahlep, sıcak şarap ve tabiki sucuk ekmek bulunuyor. Öğün servislerini tam pansiyon ve açık büfe olarak sunan tesis, geç kahvaltı, 5 çayı ve gece çorbası gibi ara öğünler de sunuyor. Özellikle Cumartesi günü döneri, Pazar günü mutfağından çıkan kuru fasulyesi meşhur. Gün boyu içilen sıcak içecekler ücretsiz.
ULAŞIM KOLAYLIĞI

Beceren Hotel ve Cafe Beceren, Uludağ Kayak Merkezi ‘nin tam merkezinde yer alır. Bursa merkeze 35 km, Mudanya İDO ve BUDO feribot iskelelerine ise 60 km uzaklıktadır. Sabiha Gökçen Havalimanı ‘ndan Osmangazi Köprüsü üzerinden ulaşmak istediğinizde ise sadece 2,5 saat mesafededir. Bursa’dan arabanızı getirmek istemezseniz, Teferrüç bölgesinde bulunan Bursa Teleferik ile sadece 35dk. içerisinde şehirden kayak merkezine ulaşabilirsiniz.

Konsept Tam Pansiyon

Sabah Kahvaltı : 07:30 – 10:00
Geç Kahvaltı : 10:00 – 10:30
Öğle Yemeği : 12:30 – 14:00
Akşam Yemeği : 19:30 – 22:00
Beş Çayı : 17:00 – 18:00 (Lobby)
10.00-24.00 saatleri arası Lobby Bar Self Servis Makineden Çay ve Nescafe servisi

İletişim

Kayak Tatili © Saye Turizm Organizasyon Markasıdır. Bütün Hakları Saklıdır.

Turizm Seyahat Acentası Belge Numarası : A – 9241